BMG - Miljøsertifikat

I dag stilles det krav fra næringslivet som gjelder anbudsgiving, samarbeidspartnere, oppdragsgiver, private og seg selv at bedriften har et sertifikat som viser at de er miljøbevisste.

Sammen med Bergen Miljø & Gjenvinning har bedriften funnet de beste løsningene på sortering av avfall. Med GRATIS befaring og kursing hos kunden med ansatte og eventuelt underentreprenører så er det blitt stor interesse for å bli miljøsertifisert bedrift.

Ved forespørsel får kunden eventuelt hver måned, kvartal, halvår eller årlig rapporter tilsendt med alle fraksjoner og sorteringsprosent.

Entreprenører må alltid ha en sluttrapport som støtter under alle fraksjonene som er innlevert. Alle nye bedrifter som ønsker å bli sertifiserte er velkomne til å ta kontakt med oss.

Les under sertifikatet hvem som er blitt en miljøbedrift.

Dersom din bedrift i tillegg ønsker en formell sertifisering mot de offentlige som kan benyttes i forbindelse med anbudsprosesser så kan dere kontakte Steinar Forshei
Klikk her https://forsheiconsulting.no/

Miljøsertifiserte bedrifter

Abora Prosjekt AS https://abora.no/
AllMaritim AS www.allmaritim.com/no
AS mekanikk skips – industriservice www.asmekanikk.no
ASTRUP  AS https://astrup.no/
Bergen Bygginnredning AS BG. Bygginnredning
Bergens Auto AS https://bergensauto.no/
Byggefirma Nilsen & Andersen www.nilsenogandersen.no
CG Glass Bergen AS www.cg-glass.no
Dale Avfall og Miljø AS
Espeland Rekvisitasenter AS www.bilpleie.net
Grunnarbeid vest AS www.grunnarbeidvest.no
H-Fasader Bue Aluminium AS https://bov.no/
HTB – Helgesen Tekniske Bygg AS https://htb.no/
IceCo2 AS  www.iceco2.no
Kokstad Bilpleie Service AS www.kokstadbilpleie.no
Lars Jønsson AS www.larsjonsson.no
Mediehuset Bergen AS www.mediehusetbergen.no
MNG Holding AS www.mngholding.no/
Molde Bygg AS http://www.moldebygg.no/
MPS Bilskade Kokstad AS https://mpsbilskade.no/
MPS Bilskade Åsane AS https://mpsbilskade.no/
Nordic Glass AS https://nordicglass.no/
Positiv Reklame AS www.positivreklame.no
Ravnanger Hus AS https://www.ravnangerhus.no/
RB Logistikk AS www.rblogistikk.no
Reitans Bilverksted AS www.reitansbilverksted.no
Royal Transport AS www.royaltransport.no
Ruditis Bygg AS google info
Sandøy Byggservice AS www.sandoybyggservice.no
Smi mekaniske AS www.smimek.no
Sotra Glass AS https://www.sotraglass.no/
Sotra Sportsklubb https://www.sotrask.no/
Sælen Auto AS https://saelenauto.no/
Thorsen Gruppen AS www.thorsengruppen.no
Thorsen Maskin & Miljø AS www.thorsengruppen.no
Tysse Mekaniske Verksted AS www.tysse.no
Ute Design AS https://utedesign.no/
Valen Marina AS https://www.valenmarina.no/
Vegmerking Vest AS www.vegmerkingvest.no
Aasebø Betongentreprenør AS aasebmurservice.no
Johnsen Glass Vindusfabrikk AS www.johnsenglass.no/
Bergen Prosjekt og Sotra Entreprenør https://bergenprosjekt.com/
Kleppestø Senter AS https://kleppesto-senter.no/
Polygon avd Bergen https://www.polygongroup.com/nn-NO/

Ta en uforpliktende telefonsamtale og
hør hva vi kan hjelpe deg med på 55 25 65 00