BMG - Miljøsertifikat

I dag stilles det krav fra næringslivet som gjelder anbudsgiving, samarbeidspartnere, oppdragsgiver, private og seg selv at bedriften har et sertifikat som viser at de er miljøbevisste.

Sammen med Bergen Miljø & Gjenvinning har bedriften funnet de beste løsningene på sortering av avfall. Med GRATIS befaring og kursing hos kunden med ansatte og eventuelt underentreprenører så er det blitt stor interesse for å bli miljøsertifisert bedrift.

Ved forespørsel får kunden eventuelt hver måned, kvartal, halvår eller årlig rapporter tilsendt med alle fraksjoner og sorteringsprosent.

Entreprenører må alltid ha en sluttrapport som støtter under alle fraksjonene som er innlevert. Alle nye bedrifter som ønsker å bli sertifiserte er velkomne til å ta kontakt med oss.

Les under sertifikatet hvem som er blitt en miljøbedrift.

Dersom din bedrift i tillegg ønsker en formell sertifisering mot de offentlige som kan benyttes i forbindelse med anbudsprosesser så kan dere kontakte Steinar Forshei
Klikk her https://forsheiconsulting.no/

Miljøsertifiserte bedrifter

AllMaritim AS www.allmaritim.com/no
Dale Avfall og Miljø AS
Thorsen Gruppen AS www.thorsengruppen.no
Thorsen Maskin & Miljø AS www.thorsengruppen.no
Byggefirma Nilsen & Andersen www.nilsenogandersen.no
Mediehuset Bergen AS www.mediehusetbergen.no
Espeland Rekvisitasenter AS www.bilpleie.net
MPS Bilskade Åsane AS https://mpsbilskade.no/
MPS Bilskade Kokstad AS https://mpsbilskade.no/
CG Glass Bergen AS www.cg-glass.no
Reitans Bilverksted AS www.reitansbilverksted.no
Lars Jønsson AS www.larsjonsson.no
RB Logistikk AS www.rblogistikk.no
AS mekanikk skips – industriservice www.asmekanikk.no
Sandøy Byggservice AS www.sandoybyggservice.no
Sotra Glass AS https://www.sotraglass.no/
Smi mekaniske AS www.smimek.no
Grunnarbeid vest AS www.grunnarbeidvest.no
Molde Bygg AS http://www.moldebygg.no/
Vegmerking Vest AS www.vegmerkingvest.no
Sotra Sportsklubb https://www.sotrask.no/
Sælen Auto AS https://saelenauto.no/
Positiv Reklame AS www.positivreklame.no
IceCo2 AS  www.iceco2.no
Tysse Mekaniske Verksted AS www.tysse.no
MNG Holding AS www.mngholding.no/
Royal Transport AS www.royaltransport.no
Kokstad Bilpleie Service AS www.kokstadbilpleie.no
Valen Marina AS https://www.valenmarina.no/
Ravnanger Hus AS https://www.ravnangerhus.no/
Ute Design AS https://utedesign.no/
Nordic Glass AS https://nordicglass.no/
Abora Prosjekt AS https://abora.no/
HTB – Helgesen Tekniske Bygg AS https://htb.no/
ASTRUP  AS https://astrup.no/
H-Fasader Bue Aluminium AS https://bov.no/
Aasebø Betongentreprenør AS aasebmurservice.no
Bergens Auto AS https://bergensauto.no/
Ruditis Bygg AS google info

Ta en uforpliktende telefonsamtale og
hør hva vi kan hjelpe deg med på 55 25 65 00